אודות ללין ריס
 ארומתרפיה ורוקחות טבעית 

 נעים מאוד
ללין ריס רוקחת טבעית ומומחית בתחום הארומתרפיה, בעלת המותג skin & soul  ומנחה סדנאות לרוקחות טבעית : "סודות היופי של הטבע" להכנת מוצרי פינוק קוסמטיקה ובשמים 100% טבעיים ובריאים ממיצוי טהור של פרחים וצמחי מרפא היוקרתיים ביותר שקיימים בטבע.

קצת היסטוריה... במשך 13 שנה עבדתי כעו"ד בתחום הנזיקין, לאחר שסיימתי תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, הסמכה בגישור ורפואה למשפטנים. 
אני מניחה שכבר הבנתם שאני מאוד אוהבת ללמוד לחקור ולהעמיק  ולכן 24 שעות ביממה אף פעם לא הספיקו לי..

במהלך השנים כעו"ד טיפחתי במקביל את האהבה הגדולה שלי לרוקחות טבעית וארומתרפיה, למדתי השתלמתי רקחתי חקרתי והתעדכנתי במידע חשוב גם מהעולם ועם השנים בחרתי לעסוק ברוקחות הטבעית כמקצוע וכדרך חיים .

אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע?  

במהלך כל השנים הרגשתי שהרצון והמטרה שלי על "הכדור הזה" הוא לעזור לאנשים ומצאתי כי הדרך הנכונה ביותר עבורי לעשות זאת היא דווקא באמצעות רוקחות טבעית והארומתרפיה -עולם קסום של "תרופות מן הטבע" בעלות סגולות מדהימות שמחוללות פלאים בגוף ובנפש באופן הכי טבעי בריא ויעיל.
כיום אני מעבירה סדנאות לרוקחות טבעית, מייצרת פורמולות טבעיות ומוצרי טיפוח 100% טבעיים ובריאים .
הפורמולות הטיפוליות הן פרי פיתוח שלי לאחר שנים בהן חקרתי בדקתי ורקחתי, לשמחתי הן עוזרות בצורה מופלאה ללקוחות שלי להרגיש טוב יותר פיזית ורגשית .
פרט לאהבתי לצמחים ופרחים ליבי מלא אהבה ואני נפעמת ונדהמת כל יום מחדש מילדיי האהובים הם חווים מגיל ינקות את נפלאות הארומתרפיה וגם בעלי אף שהוא לפעמים נבהל לראות אותי עם מסכת פנים טבעית ירוקה או לבנה..

תקוותי שאוכל להמשיך ולהעביר גם אליכם את הידע והיכולת לשפר את חייכם באמצעות רוקחות טבעית וארומתרפיה - כדי שגם לכם תהיה היכולת המופלאה לטפל ולטפח את עצמכם ולשפר את ההרגשה האישית שלכם בקלות ובכוחות עצמכם .

מוזמנים באהבה להתנסות במוצרים הטבעיים ולקחת חלק בסדנאות המופלאות בהן אני מלמדת צעד אחר צעד להכין בשמים ומוצרי יופי טבעיים ובריאים בקלות והנאה. 
x

#{title}

#{text}

#{price}