אודות ללין ריס
 ארומתרפיה ורוקחות טבעית 

 נעים מאוד
ללין ריס רוקחת טבעית ומומחית בתחום הארומתרפיה, בעלת המותג skin & soul  ומנחה סדנאות לרוקחות טבעית : "סודות היופי של הטבע" להכנת מוצרי פינוק קוסמטיקה ובשמים 100% טבעיים ובריאים ממיצוי טהור של פרחים וצמחי מרפא היוקרתיים ביותר שקיימים בטבע.

קצת היסטוריה... במשך 13 שנה עבדתי כעו"ד בתחום הנזיקין, לאחר שסיימתי תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, הסמכה בגישור ורפואה למשפטנים. 
אני מניחה שכבר הבנתם שאני מאוד אוהבת ללמוד לחקור ולהעמיק  ולכן 24 שעות ביממה אף פעם לא הספיקו לי..

במהלך השנים כעו"ד טיפחתי במקביל את האהבה הגדולה שלי לרוקחות טבעית וארומתרפיה, למדתי השתלמתי רקחתי חקרתי והתעדכנתי במידע חשוב גם מהעולם ועם השנים בחרתי לעסוק ברוקחות הטבעית כמקצוע וכדרך חיים .

אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע?  

במהלך כל השנים הרגשתי שהרצון והמטרה שלי על "הכדור הזה" הוא לעזור לאנשים ומצאתי כי הדרך הנכונה ביותר עבורי לעשות זאת היא דווקא באמצעות רוקחות טבעית והארומתרפיה -עולם קסום של "תרופות מן הטבע" בעלות סגולות מדהימות שמחוללות פלאים בגוף ובנפש באופן הכי טבעי בריא ויעיל.
כיום אני מעבירה סדנאות לרוקחות טבעית, מייצרת פורמולות טבעיות ומוצרי טיפוח 100% טבעיים ובריאים .
הפורמולות הטיפוליות הן פרי פיתוח שלי לאחר שנים בהן חקרתי בדקתי ורקחתי, לשמחתי הן עוזרות בצורה מופלאה ללקוחות שלי להרגיש טוב יותר פיזית ורגשית .
פרט לאהבתי לצמחים ופרחים ליבי מלא אהבה ואני נפעמת ונדהמת כל יום מחדש מילדיי האהובים הם חווים מגיל ינקות את נפלאות הארומתרפיה וגם בעלי אף שהוא לפעמים נבהל לראות אותי עם מסכת פנים טבעית ירוקה או לבנה..

תקוותי שאוכל להמשיך ולהעביר גם אליכם את הידע והיכולת לשפר את חייכם באמצעות רוקחות טבעית וארומתרפיה - כדי שגם לכם תהיה היכולת המופלאה לטפל ולטפח את עצמכם ולשפר את ההרגשה האישית שלכם בקלות ובכוחות עצמכם .

מוזמנים באהבה להתנסות במוצרים הטבעיים ולקחת חלק בסדנאות המופלאות בהן אני מלמדת צעד אחר צעד להכין בשמים ומוצרי יופי טבעיים ובריאים בקלות והנאה.
 
שלכם,
ללין
 
image alt
תקנון חנות וירטואלית

1. האתר מופעל ומשמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרי Laline Riss או מוצריו הנלווים .
2. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
3. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
4. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן.
5. האתר מאפשר ללקוחות רכישה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
6. ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
7. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי ו/ או PayPal בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי ו/ או PayPal בלבד.
8. מחיר המוצר המופיע באתר כולל מע"מ כחוק.
9. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת שתחפץ וכן לשלול זכות רכישה בחנות הווירטואלית על פי שיקול דעתה.
10. ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בהתאם לחוק הגנת הצרכן. ינוכו דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה הזיכוי יהיה
באותו אמצעי תשלום שבו שילם הלקוח.
11. התמונות המוצגות בחנות אינן מחייבות והינן להמחשה בלבד.
12. בסדנאות השימוש חומרי גלם עדינים וטבעיים בלבד .יחד עם זאת יתכנו רגישויות אשר לא ניתן לצפתם מראש, היצרן והמוכר לא יהיה אחראי במידה והלקוח אלרגי למוצר.
13. הרוכש מצהיר כי הוא מודע לחוקי כרטיסי אשראי ככל שמתייחס ל"רכישה מרחוק" / "רכישה טלפונית ו/או "עסקת אינטרנטית"
14. מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו בחנות הווירטואלית. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.
15. החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
16. התשלום באתר מוגבל מגיל 18 ומעלה
17. החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
18. כל זכויות הקניין הרוחני באתר ובחנות הווירטואלית הינן רכושה הבלעדי של Laline Riss
19. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מהחנות הווירטואלית, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.
20. בכל שאלה או בירור נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון : 050-5381033x

#{title}

#{text}

#{price}