אודות ללין ריס
 ארומתרפיה ורוקחות טבעית 

  נעים מאוד
ללין ריס  בעלת המותג  "סודות היופי של הטבע" ומנחה סדנאות רוקחות טבעית להכנת מוצרי פינוק קוסמטיקה ובשמים 100% טבעיים ובריאים ממיצוי טהור של פרחים וצמחי מרפא היוקרתיים ביותר שקיימים בטבע.

קצת היסטוריה... במשך 13 שנה עבדתי כעו"ד בתחום הנזיקין, לאחר שסיימתי תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, הסמכה בגישור ורפואה למשפטנים. 
אני מניחה שכבר הבנתם שאני מאוד אוהבת ללמוד לחקור ולהעמיק  ולכן 24 שעות ביממה אף פעם לא הספיקו לי..

במהלך השנים כעו"ד טיפחתי במקביל את האהבה הגדולה שלי לרוקחות טבעית וארומתרפיה, למדתי השתלמתי רקחתי חקרתי והתעדכנתי במידע חשוב גם מהעולם ועם השנים בחרתי לעסוק ברוקחות הטבעית כמקצוע וכדרך חיים .

אתם בוודאי שואלים את עצמכם מדוע?  
במהלך כל השנים הרגשתי שהרצון והמטרה שלי על "הכדור הזה" הוא לעזור לאנשים ומצאתי כי הדרך הנכונה ביותר עבורי לעשות זאת היא דווקא באמצעות רוקחות טבעית וארומתרפיה -עולם קסום של סגולות מדהימות המחוללות פלאים בגוף ובנפש באופן הכי טבעי בריא ויעיל.

פרט לאהבתי לצמחים ופרחים ליבי מלא אהבה ואני נפעמת ונדהמת כל יום מחדש מילדיי האהובים הם חווים מגיל ינקות את נפלאות הארומתרפיה וגם בעלי אף שהוא לפעמים נבהל לראות אותי עם מסכת פנים טבעית ירוקה ...

תקוותי שאוכל להמשיך ולהעביר גם אליכם את הידע והיכולת לשפר את חייכם באמצעות רוקחות טבעית וארומתרפיה - כדי שגם לכם תהיה היכולת המופלאה לטפח את עצמכם ולשפר את ההרגשה האישית שלכם לטובה בקלות ובכוחות עצמכם .

מוזמנים באהבה להתנסות במוצרים הטבעיים ולקחת חלק בסדנאות המופלאות בהן אני מלמדת צעד אחר צעד להכין בשמים ומוצרי יופי טבעיים ובריאים בקלות והנאה. 
x

#{title}

#{text}

#{price}